BedBreakfastTraveler.com - B & B oteliniz için daha hızlı rezervasyon yapmak için kayıt olun. Hizmetlerimizin envanter yönetimi, rezervasyon motorları, sosyal medya pazarlaması ve arama motoruna maruz kalma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Mülkünüzü kaydettirin BedBreakfastTraveler.com. Kesinlikle bedava! Hizmetlerimiz, B & B'ler, hanlar ve her tür otel için mükemmel bir uyumdur. Listelenip hemen çevrimiçi rezervasyon kazanmaya başlayın. Mülkünüz büyük veya küçük olsun, daha önce hiç olmadığı gibi çevrimiçi maruz kalma oranınızı izleyin.

Bizimle çalışın, kayıt olun, oda ve kahvaltı rezervasyonunuzu yapın, mülkünüzü öne çıkarın, oda ve kahvaltı özelliklerinizi belirtin

Karları nasıl ölçtüğünüzden bağımsız olarak, Instant World Booking yatırım getirinizi (ROI) önemli ölçüde artırabilir. İşte nasıl: Instant World Booking, çevrimiçi rezervasyonlar için yalnızca% 8 komisyon alır, sektördeki en düşük kullanılabilir. Muhtemelen çevrimiçi hizmetlerin çoğunluğunun en az% 12 -% 30 oranında ücret aldığını zaten biliyorsunuzdur. Dolayısıyla, birden fazla çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) kullanıyor olsanız bile, aldığınız her rezervasyonda kar marjınız artar. BedBreakfastTraveler.com.

Başlamak

Uygun şekilde yürütülen bir pazarlama stratejisi, B & B kâr marjınızı tek bir yılda% 20 kadar artırabilir. İhtiyacınız olan çevrimiçi araçlar, uygun envanter yönetimi, sosyal medya, artan 'birikimli' arama motoru riskini ve çevrimiçi komisyon maliyetlerini düşürmeyi içerir. Instant World Booking ağındaki ücretsiz girişin neden bu hedeflere ulaşmaya başladığının en iyi nedenlerini görün:

Daha fazla bilgi edin


Hizmetlerimiz

Online rezervasyonlar

Küresel pazarlama ağımızdan daha fazla rezervasyon kazanın. Düşük% 8'lik komisyon oranımızla kar marjlarınızı artırın. En az% 12 -% 30 şarj eden diğer rezervasyon sitelerinin çoğuyla karşılaştırın.

Rezervasyon motoru

Web sitenize kişiselleştirilmiş daha iyi bir rezervasyon motoru. IWBmob teknolojisi ile duyarlı web tasarımı. 'En iyi ekonomi' garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve demoları görüntüleyin.

Kanal yönetimi

Tüm rezervasyon kanallarınızı eşzamanlı olarak senkronize ederken, kullanılabilirliğinizi ve oranlarınızı tek bir yerde güncelleyin. En önemli rezervasyon sitelerinde onlarca ile bağlantı kurun.

B & B otelleri için videolu pazarlama

Video, müşteri katılımını artırır ve% 50 daha hızlı gelir büyümesine yol açabilir. Ayrıca, B & B otel web sitelerinden rezervasyonlarını% 80 oranında artırabilir. Otelinizin ekonomik videolarını üretiyoruz.

Bağlı programlar Yatak ve kahvaltı pazarlaması

Ortaklık Programı

Web sitenizle para kazanın. Bağlı kuruluş programlarımızdan birine katılın ve web sitenizin trafiğinden para kazanın. Demolarımıza göz atın ve 10 dakika kadar kısa bir süre içinde başlayın.

Oda & Kahvaltı Zincirleri (Gruplar)

Otel zincirleri ve B & Bs grupları için, IWB özel rezervasyon çözümleri sunar. Bir zincir hesabı, tüm mülklerinizi tek bir hesapla yönetmenizi sağlar.

Bize Link

Basit ortaklık bağlantıları ile para kazanın. Bir web sitesine veya sosyal medya hesabına sahip olan herkes tarafından kullanılabilir, yönlendirmelerde komisyon almak için otomatik bağlantılarımızı kullanın.