BedBreakfastTraveler.com - Přihlaste se, abyste získali více okamžitých rezervací pro váš hotel B & B. Zjistěte, jak vám naše služby pomohou s řízením zásob, rezervačními motory, marketingem sociálních médií a exponováním vyhledávačů.

Zaregistrujte svůj majetek BedBreakfastTraveler.com. Je to naprosto zdarma! Naše služby jsou ideální pro hosty, hostince a hotely všech typů. Získejte seznam a okamžitě začněte získávat on-line rezervace. Ať je vaše nemovitost velká nebo malá, sledujte, jak se vaše online expozice zvyšuje, jako nikdy předtím.

Spolupracujte s námi, zaregistrujte se, zaregistrujte si nocleh se snídaní, vyzdobte svůj majetek, připravte si snídani

Bez ohledu na to, jak můžete měřit zisky, může Instant World Booking dramaticky zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Instant World Booking účtuje pouze 8% provizi za online rezervace, což je nejnižší v oboru. Pravděpodobně už víte, že většina on-line služeb účtuje minimálně 12% -30%. Takže i když používáte více online cestovních kanceláří (OTA), ziskové rozpětí se zvýší s každou rezervací, kterou obdržíte BedBreakfastTraveler.com.

Začít

Správně provedená marketingová strategie může zvýšit ziskové rozpětí B & B až o 20% za jeden rok. Online nástroje, které potřebujete, zahrnují správné řízení zásob, sociální média, zvyšující se "kumulativní" expozici vyhledávače a snižování nákladů na provizi online. Podívejte se na nejčastější důvody, proč vám bezplatný zápis v síti Instant World Booking začal dosáhnout těchto cílů:

Další informace


Naše služby

Online rezervace

Získejte více rezervací z naší globální marketingové sítě. Zvýšit ziskové marže s naší nízkou sazbou provizí 8%. Porovnejte s většinou ostatních rezervačních stránek, které účtují alespoň 12% -30%.

Rezervovat motor

Lepší rezervační systém přizpůsobený vašim webovým stránkám. Odpovědný webový design s technologií IWBmob. Další informace o záruce "nejlepší ekonomiky" a zobrazení demo.

Správa kanálů

Aktualizujte svou dostupnost a ceny na jednom místě a současně synchronizujte všechny rezervační kanály. Spojte se s desítkami nejdůležitějších rezervačních míst.

Video marketing pro hotely B & B

Video zvyšuje angažovanost zákazníků a může vést k 50% rychlejšímu růstu tržeb. Může také zvýšit rezervace o 80% z webových stránek hotelu B & B. Vyrábíme cenově dostupné videa z vašeho hotelu.

Affiliate programy Marketing se snídaní

Affiliate program

Získejte peníze na své webové stránky. Připojte se k jednomu z našich affiliate programů a zpeněžujte provoz webových stránek. Podívejte se na naše demo a začněte za pouhých 10 minut.

B & B řetězce (skupiny)

Pro hotelové řetězce a skupiny B & B, IWB nabízí vlastní řešení rezervace. Řetězový účet umožňuje spravovat všechny své vlastnosti pouze jedním účtem.

Odkaz na nás

Vydělávejte s jednoduchými affiliate odkazy. K dispozici každému, kdo má webové stránky nebo účet sociálních médií, použijte naše automatizované odkazy, abyste získali provize za doporučení.