Williamsburg Sampler

Williamsburg Sampler

Williamsburg, Virginia - 922 Jamestown Road
$140 za noc
$140 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

V Williamsburg Sampler Bed and Breakfast Inn je nejlepší 18. století pěstěném koloniálním stylu, ve městě Williamsburg architektonického Koridoru Ochrana okres. Přestože hostinec byl postaven v roce, kdy dvousetletý, zachycuje rané americké duchu historické Colonial Williamsburg a bude okamžitě získá vaše láska se svou vřelou atmosféru, vkusný dekor a jemné tesařství.

Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Rok postavený: 1976
  • Renovovaný: 2004
  • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $140


Bed and breakfast vybavení

Snídaně je příjemnou událost na Williamsburg Sampler Bed and Breakfast Inn. Mimořádné vůní čerstvých uvařen káva a domácí vdolky bude jemně probudí vás až do "Williamsburg Sampler Ráno". V Kohout na Den s krbem a cín kolekci, budete se setkávat s ostatními hosty k neuspěchaný slavných plný a chutný "Přeskočit Oběd" ® snídaně, elegantně doručen pokutu porcelánu.

Vybavení pokojů

To šest ložnice domácí úctu těch, se nachází v historické oblasti, a je v docházkové vzdálenosti.
Pokojů slouží jako nádherné repliky elegantní Colonial domů starožitnosti, cín a rámem americké a anglické vzorníku. Čtyři postele komory, která zahrnuje Suites s "Střecha Nejlépe Zahrada," jsou útulné s rýží-vyřezávané, čtyř-plakát lůžek, koloniální dekor, centrální vzduch a soukromé lázně.

Romantické prostředí pokojích se ujišťuji vás klidné dřímotu. Tyto dva apartmá bude cítíte extra zvláštního. První pokoj má čtyř postelí plakát (buď král nebo královna velikost postel) a 18. století koloniální dekor, wingback židle, prémie kabelové televize a soukromé lázně

Pak přes francouzské dveře do druhé místnosti s wingback židle, mokré bar dřezem a lednicí v antické kus, ohniště a nástěnné prémie kabelové televizi / VCR. Opět prostřednictvím francouzských dveří a až k "Střecha Nejlépe zahrada" s výhledem do zahrady, lesy, a šuškanda působnosti Arbor níže.

Nebo si můžete zvolit stejně příjemné místnosti se čtyřmi-plakát rýže vyřezávané posteli, 18. století koloniální dekor, wingback židle, televize a soukromé lázně za $ 120, plus daň. Tento domov je jedinečný, že splňuje všechny státem a City kódy pro bezpečnost, včetně požárních hlásičů a sprinklerové systémy, vkusně umístěny tak nebude odvádět pozornost od celkové okouzlení. V Williamsburg Sampler Bed and Breakfast Inn je kouře-zdarma environmentální domů, aby si hosté mohou vychutnat.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$140 - 175 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Umístění - Bed and breakfast

922 Jamestown Road
Williamsburg
City of Williamsburg
Virginia  US  23185

Zeměpisná šířka: 37.2641, Zeměpisná délka: -76.72043