$22 co noc
$22 co noc
New Pokhara Lodge, Pokhara, Nepal

New Pokhara Lodge

Pokhara, Nepal - Lakeside, Baidam
4.8   

8 Całkowite recenzje

 • Wyjątkowo bezpieczny
 • Wyjątkowa czystość
 • Najlepsze sypialnie
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Excellent home ... It's a pleasure to stay at New Pokhara Lodge during our visit to Nepal for the ABC trek. It's near the lake side so we can take relax walk after returning from the tired trekking.Breakfast is excellent.Staffs are nice and helpful.

Opis - Nocleg i śniadanie

The Lodge leży na brzegu jeziora Pokhara największych. Wystarczająco ustawić wstecz od głównej drogi w celu zagwarantowania pokoju, spokój i prywatność, istnieją tylko 16 pokoi z toaletą i dołączyć taflowy 24 godzin bieżącą ciepłą i zimną wodą. The Lodge zbudowana jest wokół jednego z najlepszych ogrodów w Pokhara. Znajduje się taras, z którego górskich na północy lub Wody jeziora na południe może być oglądany i można dostać zimne piwo lub gorący kubek kawy podczas relaksu. Wszystkie pokoje posiadają en-suite taflowy łazienki i toalety, ciepłej bieżącej wody, ściany do ściany i dywany są gustownie urządzone. Każdy pokój wyposażony jest w telewizji kablowej CNN, BBC, ESPN, Star Sports, AXN i Star Movies, Doordarshan Indii, Nepalu i Australian TV TV. Długodystansowych telefonicznie, pocztą elektroniczną e-mail są również dostępne. Oferujemy bezpłatny internet, aby sprawdzić wiadomości.

Drogi Mahendra, Chciałem tylko podziękować za gościnność, że ty i twój stowarzyszonej, którego nazwa nie pamiętam, pod warunkiem. Wiele osób jest zainteresowanych w Nepalu i kiedy mogę pokazać moje zdjęcia do nich będą jeszcze bardziej zainteresuje, jeśli ktoś zdecyduje się na podróż, obiecuję będę czynić wszystko, co mogę, aby ich pobyt w Nowym Pokhara Lodge. Namaste Charlie Campanale USA

W ciągu 20 miesięcy temu lewo Szkocji na całym świecie rowerowe wycieczki. Od początku mam przebywał w ponad 500 różnych hoteli, pensjonatów, schronisk i innych zakładów (a także jednym autobusem schronienie w Anglii). Niektóre z nich były bardzo przyjemne miejsca pobytu. Ale New Pokhara Lodge umieścić na górze mojej listy. Jest to doskonałe zdjęcie. Zarówno właściciele i pracownicy są bardzo przyjemne i pomocne. Lokalizacja jest idealna, jest bardzo blisko do jeziora i jeszcze własnej zaciszny ogród. Pokoje są najbardziej wygodne i spotlessly clean. Kiedy przybył I przeznaczonych na pobyt dwie lub trzy noce. W końcu mam przebywał cztery tygodnie. William J. Donaldson Edynburg, Szkocja

 • New Pokhara Lodge, Pokhara, Nepal, Nepal nocleg i śniadanie oraz hotele
 • New Pokhara Lodge, Pokhara, Nepal, Łóżko & Śniadania i miejsca do odwiedzenia antyków i antyków w Pokhara
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
 • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 10
 • Rok budowy: 1994
 • Odnowiony: 2015
 • Klasyfikacja publiczna: 1
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $22

Deluxe Standardowy Trójka Twin
 • Sprawdź wcześniej: 11:30am

Nocleg i śniadanie udogodnienia

Pokoje z en-garnitur prysznicem / WC
Pokoje z en-garnitur kuracjusz / prysznic / WC
Większość pokoi Beautiful Mountain Liczba wyświetleń.

Airport pickup Wypożyczalnia rowerów Wynajem łodzi Śniadanie (dopłatą) Wynajem samochodów Kursy walut Free lokalnych phonecalls Ogrody Golf Internet bezprzewodowy (charge) Pralnia / valet service Parking (dopłatą) Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe dozwolone Room service Taksówki zwiedzanie / zwiedzanie Pomoc Napięcie konwertery

Wyposażenie pokoju

Większość pokoju oferta podwójne łóżko. Jeśli jesteś para można dołączyć 2 łóżka.

Backpacker obiektów Internet Iron / ironing board Mountain View pokoje Telewizja Telewizja (kabel / satelita) Napięcie konwertory Wake-up calls


Sąsiedztwo

The Lodge leży na brzegu jeziora Pokhara największych. Wystarczająco ustawić wstecz od głównej drogi w celu zagwarantowania pokoju, spokój i prywatność, istnieją tylko 16 pokoi z toaletą i dołączyć taflowy 24 godzin bieżącą ciepłą i zimną wodą. The Lodge zbudowana jest wokół jednego z najlepszych ogrodów w Pokhara.

Punkty zainteresowania
 • Doskonałe opinie AnnaPurna zakres
 • Jezioro 300 metrów od wody Lodge.
 • Lotnisko znajduje się tylko 2 km.
 • Autobus turystyczny parku 1 km
 • Pokojowe arów
 • Park jest 150 metrów od Lodge

Jedzenie i picie
Jedzenie poza domem
Moon Dance
All types of food
Thakali Food
Best Nepali Kitchen
Chinese Restaurant
Chinese food
Korean Restaurant
Korean foods
Bakery & Coffee
Bakery and Coffee shop

Zasady
Szczegóły ceny

$22 - 33 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Dostępne rabaty

Special discount for June, July and August

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Mamy tylko 14 pokoi. Nie chcemy tracić pokój więc opłata 100% anulowanie opłat. Płatności musi zapłacić w hotelu licznika w czasie arrivel. 140% kwoty opłaty, jeśli nie pojawią się.

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

Lakeside, Baidam
Pokhara
Gandakī Zone
Nepal  249

Szerokość: 28.20441, Długość geograficzna: 83.96688

Jak się tam dostać

Znajdujemy się w Lakeside, 2, 5 km od Pokhara lotniska i 2 km od Pokhara Autobus turystyczny Park. Jesteśmy naprzeciwko słynnego Fishtail Lodge i Basundhara Publicznego Lakeside Park.

Samochodem, autobusem, motocykli, rowerów

Najbliższe lotnisko: 2.5 Kilometers