BRL 190 co noc
BRL 190 co noc
Alemdomar Bed and Breakfast, Florianopolis, Brazil

Alemdomar Bed and Breakfast

Florianópolis, Brazil - Rua Tulio De Oliveira, 403

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg ze śniadaniem

Spokojne i przytulne schronienie, zasnąć przy dźwiękach fal morskich i budzić się przy dźwiękach ptaków. Alemdomar B & B znajduje się w strategicznym miejscu, aby rozpocząć wiele spacery ekologiczne w obrębie południowej części wyspy.

Apartamenty z łazienką (systemu słonecznego ogrzewania wody), pułap wentylator, minibar i balkon. Codzienne sprzątanie świadczonych usług.

Dysponujemy jacuzzi i sauna kryty, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu, sala TV, parking, leżaki, ręczniki plażowe i leżaki. śniadania Self i herbaty afternoom są również zawarte.

  • Alemdomar Bed and Breakfast, Florianopolis, Brazil, Brazil nocleg i śniadanie oraz hotele
  • Alemdomar Bed and Breakfast, Florianopolis, Brazil, Porównaj ze słynnymi witrynami łóżek i Śniadania w Florianopolis
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg ze śniadaniem
  • Nocleg ze śniadaniem pokoje / jednostki: 6
  • Rok budowy: 1995
  • Odnowiony: 2010
Nocleg ze śniadaniem zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: BRL 190 (Brazilian Real)

Double Single Trójka Twin
  • Zameldowanie po: 2:00pm
  • Sprawdź wcześniej: noon

Nocleg ze śniadaniem udogodnienia

* 5. 300 metrów kwadratowych rodzimej roślinności;
    * Sześć apartamenty, każdy z łazienką, mini barek, wentylator i balkon;
    * Leżaki, ręczniki plażowe i parasole dostępne;
    Przelotne opady deszczu * słonecznych centralnego ogrzewania;
    * Lekcje Matadeiro Surfing Beach;
    * Wypożyczalnia samochodów;
    * Sala TV;
    * Hot tub;
    * Napięcie: 220 V;
    * Parking;
    * Pralnia;
    * Małe biblioteki;
    * Wysoka prędkość bezprzewodowego dostępu do Internetu;
     * Śniadanie i sprzątanie niewłączone;
    * Usługi świadczone są przez właścicieli.

Airport pickup Plaża Śniadanie Wynajem samochodów Dzieci dozwolone Ogrody Przyjazny dla homoseksualistów Hot tub Pralnia / valet service Gazety i czasopisma Parking (bezpłatny) Sejf Sauna WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Apartamenty z łazienką (układu słonecznego ogrzewania wody), pułap wentylator, minibar i balkon. Codzienne sprzątanie świadczonych usług.

Balkony sprzątane codziennie Mini-bar Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka Telewizja niedostępna WIFI


Sąsiedztwo

# Sun, surfowania i kąpieli w Armação Beach (bary, kościół, restauracje, sklepy, itp.);
# Piesze wycieczki w pobliżu jeziora i wodospady Peri (słodkowodne jezioro, doskonałe do kąpieli, żeglowania i rybołówstwa);
# Piesze wycieczki do Lagoinha do Wschodniego Beach (doskonałe do surfingu / bezludnej plaży);
# Stateczkiem na Campeche Island (idealne dla Nurkowanie / plaża z białym piaskiem);
# Surfing na Matadeiro Beach (dostęp tylko pieszo);
# Ryb wzdłuż wybrzeża i jeziorach;
# Trekking Naufragados Beach (ligthhouse i owoców morza, restauracje).

Punkty zainteresowania
  • Peri spada (5 km)

Jedzenie i picie
Jedzenie poza domem
Nutrilanches
Żywności naturalne
Vieira
Owoce morza
Aloha
Włoski żywności

Zasady
Szczegóły ceny

BRL 190 co noc (Brazilian Real)

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

# REZYGNACJA Z REZERWY (poza sezonem - kwietnia do listopada).

W przypadku anulowania, wartość złożonych w potwierdzeniu rezerwy nie będą zwracane pieniądze, ale tak na kredyt mieszkania. Do 05 (pięciu) dni od daty poprzedniego składania, gość będzie musiał kredytu (mieszkania) w Przewidywana wartość integralną, jako że wybór nowego terminu w ustawie o odwołaniu. Mniej niż 05 (pięciu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient nie będzie miał prawa do kredytu (zakwaterowanie). Wszystkie wiszące kredytu będą musiały być używane do 90 (dziewięćdziesiąt) dni licząc od daty odwołania do rezerwy.

# CANCELLATION rezerw (w sezonie - grudnia do marca).

W przypadku anulowania, wartość złożonych w potwierdzeniu rezerwy nie będą zwracane pieniądze, ale tak na kredyt mieszkania. Do 15 (piętnastu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient będzie musiał kredytu (mieszkania) w Przewidywana wartość integralną, jako że wybór nowego terminu w ustawie o odwołaniu. Mniej niż 15 (piętnastu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient nie będzie miał prawa do kredytu (zakwaterowanie). Wszystkie wiszące kredytu będą musiały być używane do 90 (dziewięćdziesiąt) dni licząc od daty odwołania do rezerwy.

# CZĘŚCIOWE zaniechania w dowolnym momencie.

Po częściowego zaniechania realizacji zakontraktowanych dni i jako klienta wewnątrz B & B, nie będą zwracane żadnej różnicy wpłacona wcześniej wartość, zarówno w formie pieniężnej lub kredyt mieszkania. Jeśli jest nieuregulowane saldo zakontraktowane pakietu, klient będzie musiał ją spłacić w check out. Naszym celem jest, z tym, aby nasze standardy jakości usług. Dziękuję za zrozumienie.

Lokalizacja - Nocleg ze śniadaniem

Rua Tulio De Oliveira, 403
Florianópolis
Santa Catarina (Estado de Santa Catarina)
Brazil  88066303

Szerokość: -27.7398, Długość geograficzna: -48.51102

Jak się tam dostać

Jesteśmy w południowej części wyspy Santa Catarina (Florianopolis). Między Peri Park Lake Beach Armação.

Jeśli jesteś w centrum Florianopolis. Jest mały autobus ("amarelinho", czyli "mały żółty" / wiersz "Pântano do Sul"), która przechodzi niemal naprzeciwko dworca autobusowego (R kosztuje 5, 00 dolarów i jest bezpośredni). Inną opcją jest do regularnych autobusów z głównego terminalu, który jest 200 metrów od dworca autobusowego. Pierwszy "złapać" Rio Tavares "i po" Costa de Dentro "(R kosztuje 2, 80 dolarów). W obu przypadkach poprosić, aby wysiąść na "Travessa Titânea" - przed "Nutrilanches" - 100 metrów od B & B.

Najbliższe lotnisko: # REZYGNACJA Z REZERWY (poza sezonem - kwietnia do listopada).<br><br>W przypadku anulowania, wartość złożonych w potwierdzeniu rezerwy nie będą zwracane pieniądze, ale tak na kredyt mieszkania. Do 05 (pięciu) dni od daty poprzedniego składania, gość będzie musiał kredytu (mieszkania) w Przewidywana wartość integralną, jako że wybór nowego terminu w ustawie o odwołaniu. Mniej niż 05 (pięciu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient nie będzie miał prawa do kredytu (zakwaterowanie). Wszystkie wiszące kredytu będą musiały być używane do 90 (dziewięćdziesiąt) dni licząc od daty odwołania do rezerwy.<br><br># CANCELLATION rezerw (w sezonie - grudnia do marca).<br><br>W przypadku anulowania, wartość złożonych w potwierdzeniu rezerwy nie będą zwracane pieniądze, ale tak na kredyt mieszkania. Do 15 (piętnastu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient będzie musiał kredytu (mieszkania) w Przewidywana wartość integralną, jako że wybór nowego terminu w ustawie o odwołaniu. Mniej niż 15 (piętnastu) dni od daty poprzedniego zakwaterowania, klient nie będzie miał prawa do kredytu (zakwaterowanie). Wszystkie wiszące kredytu będą musiały być używane do 90 (dziewięćdziesiąt) dni licząc od daty odwołania do rezerwy.<br><br># CZĘŚCIOWE zaniechania w dowolnym momencie.<br><br>Po częściowego zaniechania realizacji zakontraktowanych dni i jako klienta wewnątrz B & B, nie będą zwracane żadnej różnicy wpłacona wcześniej wartość, zarówno w formie pieniężnej lub kredyt mieszkania. Jeśli jest nieuregulowane saldo zakontraktowane pakietu, klient będzie musiał ją spłacić w check out. Naszym celem jest, z tym, aby nasze standardy jakości usług. Dziękuję za zrozumienie.